Apie mus

Esame įmonė KONDVENTA.LT turinti daugiau nei 10 metų darbo patirtį vėdinimo sistemų montavime. Taip pat teikiame patalpų oro kondicionavimo ir šildymo paslaugas. Į savo darbą žiūrime atsakingai ir stengiamės, kad visi klientai liktų patenkinti atliktais darbais.

ĮRANGA

Svarstote, kuris kondicionierius geresnis: „Samsung“, „Electrolux“, „Mitsubishi“ ar „Fujitsu“ „Gree“, „Daikin“ ir t.t ? Žinomi tik firminiai pavadinimai, tačiau ne visada suprantama, kokių techninių specifikacijų kondicionieriaus reikia būtent Jums. Mes padėsime rasti tinkamiausią sprendimą.

O jei vėsu namuose siūlome ir šilumos siurblį oras – oras ar oras – vanduo.  Dauguma jų turi WIFI, kurio dėka galėsite reguliuoti kondicionieriaus darbą iš betkurios pasaulio vietos. Šilumos siurbliai oras-oras – tai jau daugelį metų nemažėjančio populiarumo įrenginiai, kurie visiškai aptarnauja žmonių poreikius įvairaus tipo patalpose tiek vasarą, tiek žiemą.  Oras-oras sistema yra ekologiška ir ekonomiška, o jos nauda ir suteikiamas komfortas namuose – dar didesnis.

Galime pasiūlyti efektyvų ventiliacijos sistemos sprendimą kiekvienai patalpai. Kokybiška ir efektyvi vėdinimo sistema yra neatsiejama nuo efektyvaus energijos naudojimo, kurį padeda užtikrinti pačiose vėdinimo sistemose integruoti rekuperatoriai. Atsižvelgiant į naujos statybos namams būdingą ypač aukšto lygio sandarumą, norint užtikrinti tinkamą oro cirkuliaciją, vėdinimo sistemos įrengimas tampa neišvengiamu sprendimu. Tačiau, tik patyrusių meistrų individualiam pastatui parinkta, profesionaliai suprojektuota ir integruota vėdinimo sistema gali užtikrinti komfortabilią gyvenimo ir darbo aplinką.