Šilumos siurbliai oras – vanduo

Šilumos siurblius eksploatuoti pigiau nei sistemas, pagrįstas degimu. Kuo efektyvesnės sistemos, tuo didesnis ilgalaikis energijos taupymas. Nepaisant to, kad šilumos siurblių kainos gali siekti net iki 15 000 eurų, ši aplinką tausojanti investicija gali padėti sutaupyti iki 1 400 eurų per metus.

Nereikalauja daug priežiūros

Šilumos siurbliams reikia mažiau priežiūros nei šildymo sistemoms su malkomis ar anglimis. Reguliariai, kartą per metus, tenka tikrinti tam tikras sistemos detales, kurias nesunkiai atliksite patys. Kita vertus, profesionalus montuotojas turi tikrinti kas trejus ar penkerius metus, kad užtikrintų efektyvų sistemos veikimą.

Didesnis saugumas

Šilumos siurbliai yra saugesni nei kieto kuro katilai. Juos saugu eksploatuoti kadangi jie priklauso nuo elektros energijos ir nereikia deginti kuro šilumai gaminti. Šilumos siurbliai turi mažiau saugos problemų, palyginti su katilais kūrenamais anglimis, malkomis, briketais ir pan.

Sumažia anglies emisiją

Šilumos siurblio sistema sumažina anglies dvideginio išmetimą ir efektyviai paverčia energiją šiluma. 

Ilgas tarnavimo laikas

vidutinė eksploatavimo trukmė yra nuo 14 iki 15 metų. Nepaisant šių skaičių, jie yra ypač patikimi ir pastovūs šilumos šaltiniai.